Týdny pro divočinu 2016

Datum a čas konání akce: 
01.07.2016 - 08:0011.09.2016 - 18:00
Místo akce: 
celá ČR

Plánujete letní dovolenou? Chtěli byste poznat tajuplné krásy přírody, vidět nevšední scenérie, zažít kouzlo nepoznaného? Odrazují vás prázdné slogany cestovních kanceláří a dobrodružství vykoupené obří ekologickou stopou? Tak právě pro Vás Hnutí DUHA připravuje již po osmnácté dobrovolnické pobyty v nejdivočejších koutech naší krajiny. Přidejte se k tradiční akci Týdny pro divočinu, v jejímž rámci se budete moct aktivně zapojit do praktické ochrany biodiverzity. Kromě práce čekají účastníky zajímavé odborné exkurze do oblastí mnohdy nepřístupných veřejnosti. Navíc nabízíme ubytování a stravu zdarma. Není to snad ta pravá dovolená vašich snů?

Pokud ano, vyberte si některou z níže uvedených lokalit, prostudujte si podmínky pobytu a vyplňte přihlášku. Splňte si svůj sen!

Termíny a přihlášky

Po kliknutí na vybraný termín se vám objeví podrobnosti k danému turnusu:

Přihláška

V tuto chvíli jsou bohužel již všechny termíny Týdnů pro divočinu již zaplněny, ale můžete se přihlásit i jako náhradník a pokud se nečekaně nějaké místo uvolní, hned se vám ozveme.

A pokud je vám 16 - 26 let, tak se můžete přihlásit na tradiční tábor Hnutí DUHA Jeseníky s názvem Blažené Osoblažsko a podílet se na opravě kostela v zaniklé obci Pelhřimovy v Jeseníkách.

Termín od 22. 8. (pondělí) až 29. 8. (pondělí) 2016. Hlaste se přímo pořadatelům: Radek Novák (dva.radek@seznam.cz, 773213311) nebo Ivo Dokoupil (ivo.dokoupil@tiscali.cz). Více o akci se dozvíte ZDE.

Kontakt

V případě dotazů se neváhejte obrátit na koordinátora Týdnů pro divočinu Lukáše Kalu: lukas.kala@hnutiduha.cz